piątek, 7 lutego 2014

Wszyscy mają blogi? Mam i ja!  Zabierałam się za pisanie bloga jak sójka za morze. A okazuje się że to nie takie trudne... tylko by mi się jeszcze chciało pisywać systematycznie. :)

Tyle razy przekładałam datę rozpoczęcia pisania, że rachunek mi szwankować zaczął. A chciałam by była to data dla mnie ważna i łatwa do zapamiętania. ;)
W konkursie stawiły się daty imieninowe, urodzinowe, okazjonalne i te bez okazji. A bezpardonowo i w przebiegach wygrała dzisiejsza data.

Dokładnie pięć lat temu co do dnia poznałam Mr.H. :)

Od tego czasu tworzymy całkiem zgodną parę, chociaż myślę że w końcu przydało by się raz porządnie pokłócić. Ciekawe jak to jest ;)

Pewnie ktoś zapyta zaraz "hola hola czy na pewno jesteś pewna co do wyboru daty? A jak złamie Ci serce po kolejnych pięciu latach, a każda rocznica bloga Ci o nim przypomni?"
Odpowiem - nawet wtedy, chociaż będzie pewnie bolało. warto - dla tych wszystkich pięknych chwil, które przeżyliśmy wspólnie i które nas jeszcze czekają. :)

Jak ta dzisiejsza - wstaję rano, śniadanie przygotowane: pachnąca kawa z mlekiem, chlebuś skrojony w trzy serduszka i przepiękna róża w wazoniku. :D

Po prostu ŻYĆ NIE UMIERAĆ!

Dziękuję Kochanie :*

Tak więc wkraczam w blogowy świat.
Ciekawe jak tu będzie...

ps.
Kolejne wpisy będą już krzyżykowe, zaś foto różyczki zamieszczę gdy zrobię jej zdjęcie. Na razie pochmurno jest. I jeszcze muszę się nauczyć jak to działa :D

2 komentarze:

 1. Cześć! :) super, że odważyłaś się na ten krok :) Na pewno szybko nauczysz się obsługiwać bloggera, jest dosyć intuicyjny. Czekam na pierwsze prace ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ;) Zajrzałam tu przypadkiem, bo przeczytałam Twój komentarz na jednym z blogów i stwierdziłam, że zobaczę, czy jest na co narzekać.. Ale widzę, że to dopiero Twoje początki, więc gdy o Twoim blogu dowie się szersze grono obserwatorów - na pewno będą wpadać często w odwiedziny. A przynajmniej ja będę! Pamiętam swoje początki - przez dłuższy czas nikt do mnie nie zaglądał. Z czasem się to zmieniło.. Podobają mi się Twoje prace i z chęcią będę podziwiała kolejne ;)
  Mała rada - wyłącz w ustawieniach weryfikację obrazkową - zniechęca ona wielu czytelników do zostawiania komentarzy pod postami. Polecam też dodać sobie w pasku bocznym gadżet 'obserwatorzy', dzięki któremu ludziom łatwiej będzie Cię później znaleźć ;)

  Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do mnie:
  http://fantazje-kwiatowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń